استقبال تاجران آمریکایی از خرید یخچال صنعتی تهران ممتاز تعجب همگان را برانگیخت!

در گذشته فریون رایج ترین مبردی بود که در واحدهای تهویه مطبوع و یخچال ها یافت می شد.

با این حال، مشخص شد که فریون به لایه اوزون زمین آسیب می رساند و باعث افزایش تابش خورشیدی می شود که به سطح سیاره می رسد و آب و هوای جهانی را تغییر می دهد.

در حال حاضر از فریون برای یخچال صنعتی تهران ممتاز استفاده نمی شود، مبردهای دیگر، مانند تترافلورواتان، جای خود را برای بهبود کارایی و سازگاری با محیط زیست سیستم‌های تبرید مدرن به طور مداوم می‌گیرند.

فریزرها در تجارت مواد غذایی اهمیت اساسی دارند، اگر سیستم برودتی شما به درستی کار نکند، ممکن است کل شرکت شما را به خطر بیندازد.

تبرید تجاری تکنسین ها، مالکان و نصاب هایی را که روزانه با آنها سر و کار دارند به چالش می کشد، ممکن است به یک نصب فریزر صنعتی جدید از جمله شبکه ها، قطعات، هزینه ها و موارد دیگر نیاز داشته باشید.

سیستم های تبرید تجاری با استفاده از مداری با سیستم جذب یا کمپرسور بخار برای خنک یا خشک کردن هوا کار می کنند.

اصل تبرید عمومی مایع را به گاز منبسط می کند و گرما را از ناحیه محلی حذف می کند، یکی از اجزای ساده سیکل تبرید، کمپرسور تبرید تجاری است.

کمپرسورها در تبرید تجاری به مبرد اجازه می دهند مدار را اجرا کند، کمپرسور در کولر تجاری مانند قلب در بدن یک موجود زنده نقش دارد.

کمپرسورها چگونه کار می کنند، نیرو از موتور الکتریکی ثابت در سیستم تامین می شود، این فرآیند فشار وارد بر سیستم مبرد را کاهش می دهد.

ابتدا مبرد از کمپرسور از طریق کندانسور جریان می یابد، هنگامی که این فرآیند اتفاق می افتد، در کندانسور است که بخار به شکل مایع تبدیل می شود و گرما منتشر می کند.

در چیلرهای فرآیند هوا خنک، رطوبت بیشتر از هوای عبوری از کندانسور افزایش می یابد، در سیستم‌های مبرد فرآیندی که با آب خنک می‌شوند، بخار مبرد از دمای بالاتری نسبت به آب عبوری از کندانسور عبور می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.