خرید بهترین مبلمان کلاسیک با قیمت عمده در مشهد

مبلمان کلاسیک طرح ها و مدل های گوناگونی دارد. برای خرید مبلمان با کیفیت باید مراکز فروش معتبر آن را شناخت، البته باید بدانیم قیمت مبلمان نیز با توجه به کیفیت آن می تواند بسیار متفاوت باشد.

بنابراین برای اینکه بتوانیم خریدی مناسب داشته باشیم باید مدل ها و جنسهای مختلف را بررسی نماییم. معمولا در همه استان‌های کشور، مراکز پخش مبلمان کلاسیک وجود دارد.

برای خرید بهترین مبلمان کلاسیک در مشهد نیز باید از تولید کنندگان با تجربه اقدام به خرید نماییم، تا بتوانیم مبلی با کیفیت به قیمت عمده تهیه نماییم.

خرید بهترین مبلمان کلاسیک با قیمت عمده در مشهد

عوامل تعیین کننده قیمت مبلمان چیست؟

عوامل تعیین کننده قیمت مبلمان چیست؟ مبلمان کلاسیک به مبل هایی گفته می شود که به صورت ساده و اصیل طراحی شده اند. در سال های اخیر استفاده از این مبلمان به صورت گسترده افزایش پیدا کرده است.

برای تولید مبلمان کلاسیک از کلاف های چوبی مانند چوب راش یا چوب گردو استفاده میشود. برای قسمت نشیمن این مبل ها می توان از فوم سرد یا اسفنج استفاده نمود که در حالت کلی فوم سرد نسبت به اسفنج ها و یا فوم های گرم ارجحیت بیشتری دارد، زیرا ماندگاری و دوام آنها بیشتر است.

برای زیبایی مبلمان کلاسیک از منبت کاری روی چوب نیز استفاده می‌شود اما اگر بخواهیم به طور کلی بر روی عوامل تعیین کننده قیمت این مبلمان صحبت کنیم می توانیم بگوییم از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت این مبلمان، مواد اولیه ای است که در تولید آن ها استفاده می‌شود.

با توجه به اینکه برای ساخت مبلمان از چوب ها و پارچه ها با کیفیت و قیمت های مختلف استفاده می شود، در نتیجه هر چقدر کیفیت مواد اولیه بالاتر رود بالطبع قیمت تمام شده مبلمان نیز بیشتر می شود.

برای مثال پارچه های مختلفی برای روکش مبلمان کلاسیک وجود دارد. با یک نگاه در بازار متوجه می شویم پارچه‌های ترکیه ای کیفیت بالاتری دارند در نتیجه استفاده از این پارچه ها باعث افزایش قیمت می شود. همچنین طرح های مورد استفاده بر روی چوب مبلمان متفاوت است و هر چقدر کار انجام شده روی چوب بیشتر باشد و یا جنس چوب مرغوب تر باشد قیمت بالاتر می رود.

تعداد مبلمان در هر ست کلاسیک می‌تواند ۷ نفره یا ۹ نفره باشد. بعضی از افراد به خاطر ظرفیت منزل و یا هر دلیل دیگر انواع هفت نفره را ترجیح می دهند، بنابراین قیمت مبلمان نیز در این حالت پایین تر می آید. در نهایت می‌توان گفت قیمت یراق آلات و نیز دستمزد بر روی هزینه تمام شده تاثیرگذار است، هر چقدر دستمزد کارگر و نیروی کار بیشتر باشد قیمت تمام شده مبلمان نیز بالاتر می رود.

در حالت کلی مبلمان کلاسیک گزینه مناسب برای کسانی هست که میخواهند هزینه ای متوسط برای خرید مبل صرف کنند. زیرا این مبل ها هم قیمت مناسبی در بازار دارند و هم زیبایی آنها چشمگیر هست.

آیا مبل ایران گزینه مناسبی برای صادرات است؟

آیا مبل ایران گزینه مناسبی برای صادرات است؟ با توجه به اینکه سال ها است صادرات غیرنفتی در کشور ما مورد توجه قرار گرفته است، میخواهیم بدانیم آیا مبل های تولید شده در ایران قابلیت صادرات دارند یا نه؟ اگر دقت کنیم در کشورهای همسایه، ترکیه از کشورهای پیشقدم در زمینه صادرات مبلمان به شمار می رود.

این کشور با تولید پارچه های مرغوب و زیبا و استفاده از طرح‌های سنگین و مشتری پسند، توانسته است بازارهای مختلف را به سمت خود جلب کند. تمیزی کار شرکت‌های ترکیه در تولید مبلمان باعث زیباتر شدن محصولات آنها شده است. حال باید توجه کنیم که آیا کشور ما می تواند در این بازار با ترکیه رقابت کند.

باید توجه داشت که در کشورمان تولیدکنندگانی هستند که نتیجه کار آنها بسیار خوب و مشتری پسند است. به عنوان مثال مبل های تولیدی توسط راحتیران یک نمونه از این کارها است. اما نکته مهم این است که کشور ما زمانی میتواند با ترکیه و سایر کشورها در این امر رقابت کند که بتواند مواد اولیه مانند پارچه و چوب های مرغوب در اختیار تولیدکنندگان قرار دهد.

در حال حاضر نیز ایران صادرات مبلمان به سایر کشورها را دارد اما باید توجه داشت که هدف، افزایش مقدار صادرات و کیفیت محصولات تولیدی است و این امر مستلزم حمایت از تولیدکننده می باشد.

بهترین چوب برای مبل صادراتی کدام است؟

بهترین چوب برای مبل صادراتی کدام است؟ یکی از پارامترهای مهم در زیبایی و دوام مبلمان خریداری شده جنس چوب استفاده شده در آن میباشد. برای مبلمان از انواع و اقسام چوب ها استفاده می شود. معمولاً تولید کنندگان از چوب های روسی به عنوان چوب های مرغوب در تولید مبلمان نام می برند.

هر چقدر جنس چوب مورد استفاده در تولید مبل بهتر باشد، دوام بالاتر خواهد رفت و مبلمان سالها مشکل کلاف نخواهند داشت و همچنین اگر مشکلی در مبلمان ایجاد شده باشد به راحتی تعمیر می‌شوند. استفاده از چوب های بی کیفیت باعث کمتر شدن دوام و مقاومت مبل تولیدی می‌شود به طوری که بعد از مدتی، کیفیت کار به شدت پایین می آید.

برای مبل ها از انواع چوب مانند راش، گردو و کنار استفاده می شود. البته هرکدام از این چوب ها مزایا و معایبی با خود دارند که باید با توجه به هر یک از خصوصیات اقدام به انتخاب نمود ولی در حالت کلی آنچه از گفته کارشناسان برمیاید، این هست که بهترین چوب برای مبلمان چوب گردو می‌باشد.

چوب گردو کیفیت بسیار بالایی دارد و استحکام آن زیاد است و رنگ های آن متناسب با مبلمان بوده و مقاومت زیادی در برابر فشارها و جسم خارجی دارد. اما باید توجه کرد که عامه مردم قدرت خرید مبلمان با جنس چوب گردو را ندارند. زیرا قیمت این چوب بالا هست. بنابراین در هنگام خرید باید قدرت خرید را نیز در نظر گرفت.

همچنین مناطقی که قرار است مبلمان در آن جا مورد استفاده قرار بگیرد نیز مهم است. برای مثال در مناطق مرطوب باید سعی کرد از چوبی استفاده نمود که در برابر رطوبت مقاوم باشد. بنابراین اگر هدف فقط صادرات باشد چوب گردو پیشنهاد می‌شود اما اگر هدف تولید داخلی باشد باید مزایا و معایب مختلف چوب ها را آنالیز نمود.

فروش اقساطی مبلمان کلاسیک در مشهد

فروش اقساطی مبلمان کلاسیک در مشهد با توجه به اینکه در سال های اخیر قیمت مبلمان بسیار بالا رفته است، خرید این کالا برای مردم سخت تر شده است‌. یکی از راهکارها برای خرید آسان‌تر مبلمان کلاسیک، مراجعه به مراکز فروش اقساطی آن می باشد.

در استان های مختلف، شرکت ها و فروشندگانی هستند که مبل ها را به صورت اقساطی به فروش می رسانند. برای خرید مبلمان به صورت اقساطی در مشهد نیز می‌توان به تولید کنندگان معتبر آن که شرایط فروش اقساطی را دارند مراجعه نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.