خرید بی واسطه مبلمان کلاسیک چپندر با پایین ترین قیمت

خرید بی‌واسطه مبلمان کلاسیک چپندر با پایین‌ترین قیمت، باعث شده است که خریداران این نوع از مبل‌ها بتوانند، آنها را در بالاترین کیفیت اما مناسب‌ترین قیمت، خریداری کنند. فروش این مبل‌ها به صورت بی‌واسطه انجام می‌شود، در نتیجه به هیچ واسطه‌ای برای خرید خود احتیاج نخواهید داشت. حذف واسطه‌ها از افزایش قیمت مبلمان جلوگیری خواهد کرد.

خرید بی واسطه مبلمان کلاسیک چپندر با پایین ترین قیمت

نکات مهم در انتخاب رنگ پارچه چیست

نکات مهم در انتخاب رنگ پارچه چیست مبل‌ها به عنوان یکی از ترکیب‌های اصلی هر خانه‌ای، تاثیر زیادی در محیط خواهند داشت به همین دلیل، نوع مبلی که انتخاب می‌کنید، مهم و اثر گذار خواهد بود. از جمله نکاتی که در هنگام تهیه مبل باید به آن توجه داشته باشید، جنس و رنگ پارچه به کار رفته در آن است. هرچه رنگ و جنس پارچه بهتر باشد، کیفیت مبل‌ها هم بالاتر خواهد بود.

اما شاید این سوال برای خریداران مبل پیش بیاید که نکات مهم در انتخاب رنگ پارچه چیست؟ چه نوع پارچه مبلی مناسب است؟ یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام انتخاب پارچه باید به آن دقت داشته باشید، نوع نخی است که در آن استفاده شده است، هرچه رنگی که در این نخ‌ها به کار رفته است، ثبات رنگ بیشتری داشته باشد، کیفیت آنها هم بیشتر خواهد بود. آن دسته از پارچه‌هایی که دارای ثبات رنگ نیستند، بعد از مدتی، کیفیت خود را به طور کامل از دست می‌دهند.

رنگ مبل باید با بدنه آن هماهنگ باشد، انتخاب پارچه‌هایی که هماهنگی کاملی با بدنه مبل ندارند، اصولی نبوده و جلوه خوشایندی هم نخواهند داشت. رنگ پارچه مبل در فضای منزل، تاثیر زیادی دارد در نتیجه بهتر است، در انتخاب پارچه مبلی، تمامی جوانب را در نظر بگیرید.

رنگ پارچه‌ای که انتخاب می‌کنید، باید با نوع مبل، همخوانی داشته باشد؛ برای مبل‌های سلطنتی رنگ پارچه‌های خاصی استفاده می‌شود. انتخاب رنگ پارچه برای مبل‌های راحتی و کاناپه‌ها، راحت‌تر بوده و انتخاب‌های بیشتری هم برای افراد وجود دارد.

علاوه بر رنگ، منعطف و کشی بودن پارچه، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن است، هرچه پارچه دارای انعطاف بیشتری باشد، طول عمر مفید آن هم بیشتر خواهد بود. کشی بودن پارچه مبل، باعث راحتی بیشتر آن هم خواهد شد، افراد بر روی مبل‌هایی که پارچه‌های منعطفی دارند، راحتی بیشتری را تجربه می‌کنند.

بررسی شباهت ها و تفاوت های مبل استیل و مبل کلاسیک

بررسی شباهت ها و تفاوت های مبل استیل و مبل کلاسیک با توجه به اینکه در حال حاضر، تنوع زیادی از مبل‌ها در مدل‌های مختلف موجود است، عدم آگاهی و شناخت مشتری نسبت به مبل‌ها، به ضرر او تمام خواهد شد. از آنجایی که مبلمان و رنگ و طرح آنها، تاثیر زیادی بر محیط دارد، بهتر است در انتخاب نوع مبل، دقت و وسواس زیادی داشته باشد. نوع مبل و نحوه چیدمان آنها، همواره یکی از دغدغه‌های اصلی طراحان داخلی می‌باشد.

از جمله مبل‌هایی که شباهت زیادی با هم دارند و معمولا افراد در انتخاب آنها دچار اشتباه می‌شوند، مبل‌های کلاسیک و مبل‌های استیل می‌باشد. ما در ادامه این مقاله، به بررسی شباهت‌ها و تفاوت‌های مبل استیل و مبل کلاسیک می‌پردازیم، تا بیشتر با این دو نوع مبل آشنا شوید.

  • نوع طرح و نقشی که بر روی قسمت پایه و دسته‌های مبل‌ها استفاده می‌شود، در مبل‌های استیل متنوع‌تر است؛ در واقع این مبل‌ها، تجملاتی‌تر هستند. افرادی که به تنوع بیشتر علاقه دارند، می‌توانند این نوع مبل‌ها را مد نظر قرار دهند. نوع طرحی که بر روی مبل‌های کلاسیک استفاده می‌شود، خلوت‌تر بوده و الگوی این طرح‌ها در تمامی مبل‌ها تکراری است.
  • منبت کاری‌هایی که بر روی مبل‌های استیل انجام می‌شود دارای الگوهای جدیدتر و مدرن‌تری می‌باشد، این در صورتی است که مبل‌های کلاسیک، دارای منبت کاری‌های قدیمی‌تر و سنتی‌تری هستند.
  • در مبل‌های استیل، از چوب بیشتری استفاده می‌شود به همین خاطر، وزن این مبل‌ها سنگین‌تر است. مبل‌های کلاسیک سبک‌تر بوده و جابه‌جایی آنها هم راحت‌تر است.
  • از آنجایی که متریال بیشتری در مبل‌های استیل استفاده شده است، طبیعی است که قیمت بالاتری هم داشته باشند. مبل‌های کلاسیک دارای قیمت مناسب‌تری هستند اما در مقایسه با مبل‌های راحتی، گران‌تر می‌باشند.
  • مبل استیل دارای ابعاد بزرگ‌تری است، معمولا از این نوع مبل‌ها در فضاهای بزرگ‌تر استفاده می‌شود، اما مبل‌های کلاسیک به دلیل داشتن اسکلت کوچک‌تر، محدودیت کم‌تری داشته و قابل استفاده در هر فضایی هستند.
  • مبل استیل در تعداد بالاتری تولید می‌شود، معمولا این مبل‌ها به صورت 9 نفره ارائه می‌شوند، این در صورتی است که مبل‌های کلاسیک، به صورت 7 نفره، ارائه می‌شوند. در نتیجه اگر ظرفیت مبل برای شما دارای اهمیت زیادی است، باید مبل‌های 9 نفره استیل را تهیه کنید. مبل‌های 7 نفره کلاسیک، برای فضاهای کوچک‌، مناسب‌ترین گزینه هستند.

آشنایی با انواع چوب در ساخت مبل

آشنایی با انواع چوب در ساخت مبل آشنایی با انواع چوبی که در ساخت مبل‌ها به کار می‌رود، به شما کمک خواهد کرد تا مبل مرغوب‌تری را تهیه کنید؛ در بین تنوع زیادی از چوب‌هایی که با آنها مبل تولید می‌شود، بعضی از آنها شناخته شده‌تر و قابل اطمینان‌تر هستند.

چوب گردویی؛ یکی از مقاوم‌ترین نوع چوب‌هایی است که در تولید انواع مبل از آن استفاده می‌شود؛ این چوب‌ها عمر مفید طولانی دارند به همین دلیل، مبل‌هایی که با آن تولید می‌شود هم طول عمر بیشتری دارند. معمولا از این نوع چوب‌ها در تولید مبل‌های کلاسیک استفاده می‌شود.

چوب راش؛ جزء چوب‌های نیمه سنگین بوده و به دلیل داشتن مقاومت بالا، در تولید انواع مختلفی از مبل‌ها از آن استفاده می‌شود. رنگ چوب راش قرمز است به همین دلیل، مبل‌هایی که با این نوع چوب تهیه می‌شوند، بسیار خوش رنگ و زیبا هستند.

چوب افرا؛ دارای پرداخت بسیار آسان و رنگ سفید روشنی است، بسیاری از مبل‌هایی که دارای رنگ روشنی هستند، با استفاده از این نوع چوب‌ها تهیه می‌شوند. مقاومت و کیفیت چوب افرا، نسبت به قیمتی که دارد، بالا است.

چوب آبنوس؛ از جمله چوب‌هایی است که کمتر در تولید مبلمان از آن استفاده می‌شود، این نوع چوب بسیار کمیاب است. ساختار مقاوم این نوع از چوب‌ها، باعث افزایش مقاومت مبل می‌شود.

بازار فروش مبلمان کلاسیک چپندر با بهترین کیفیت

بازار فروش مبلمان کلاسیک چپندر با بهترین کیفیت بازار فروش مبلمان کلاسیک چپندر با بهترین کیفیت، از جمله بازارهایی است که تنوع زیادی از مبل‌های کلاسیک را در بالاترین کیفیت و به صورت ضمانت شده ارائه می‌کند. این بازار، مبل‌های پایه کوتاه مرغوب را در تنوع رنگ بالایی عرضه می‌کند. مبل‌های پشت حصیری کلاسیک، که یکی از کمیاب‌ترین مبل‌ها محسوب می‌شود، در این بازار موجود است.

این بازار امکان خرید آنلاین مبل‌های کلاسیک را فراهم کرده است، از این رو مشتریان می‌توانند، از هر نقطه‌ای در کشور، برای خرید مبل‌های کلاسیک مورد نظر خود اقدام کنند. قیمتی که این بازار، برای انواع مبل‌های خود در نظر گرفته است، به نسبت کیفیت چوب و پارچه‌ای که در آنها استفاده شده است، کاملا مناسب می‌باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.