خرید مبلمان کلاسیک شیک با نازلترین قیمت

خرید مبلمان کلاسیک شیک با نازلترین قیمت، بستری را فراهم کرده است تا خریداران مبل بتوانند، بهترین و زیباترین نوع از این محصولات را با هزینه‌ای مناسب تهیه کنند. برای خرید چنین مبل‌هایی، تنها کافی است که با کارشناسان فروش این مرکز در ارتباط باشید .

خرید مبلمان کلاسیک شیک با نازلترین قیمت

برای صادرات مبل باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای صادرات مبل باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ مبل، از جمله محصولاتی است که قابلیت صادرات بالایی دارد؛ در حال حاضر صادرات مبل‌های ایران به صورت گسترده‌ای در حال انجام است. صادرکنندگان مبل برای ادامه فعالیت خود در این حیطه، از نکات و قوانین خاصی پیروی می‌کنند؛ ما در ادامه به برخی از این نکات می‌ پردازیم.

یکی از مهم‌ترین نکات در صادرات مبل، این است که آن دسته از کشورهایی را که هدف صادراتی هستند شناسایی کرده و ارتباطات گسترده‌ای با آن‌ها برقرار شود. شناسایی این کشورها و نیاز آن‌ها، صادرات پر سودتری را برای صادرکنندگان رقم خواهد زد. در حال حاضر کشورهایی همچون قزاقستان، ازبکستان، افغانستان، تاجیکستان، ارمنستان، دبی، قطر و عمان کشورهایی هستند که پذیرای مبل‌های صادراتی ایرانی می‌باشند.

نکته بعدی که در صادرات مبل به آن توجه ویژه‌ای می‌شود، کیفیت مبل‌هایی است که قصد صادرات آن‌ها را داریم. از آنجایی که این مبل‌ها وارد بازارهای جهانی می‌شوند، لازم است که از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار داشته باشند. بی‌کیفیت بودن مبل‌ها اعتبار صادرات مبل کشور را زیر سوال خوهد برد. صادرکنندگان باید رقبای خود را بشناسند و با شناسایی روش صادراتی که در پیش گرفته‌اند، با آن‌ها به رقابت بپردازند.

این نکته بسیار مهم و حائز اهمیت است و نادیده گرفتن آن در طولانی مدت، باعث افت میزان صادرات خواهد شد. نکته بعدی که در صادرات بسیار حائز اهمیت است، نحوه ارسال مبل‌ها می‌باشد؛ صادرکنندگان باید بهترین مسیر صادراتی را شناسایی کنند و از بهترین نوع تجهیزات حمل و نقل برای انتقال مبل‌ها استفاده کنند. از آنجایی که مبل‌ها دارای حساسیت بالایی هستند، باید تمام اصول و نکات لازم در هنگام جا به جایی مبل‌ها به طور کامل رعایت شود.

مشخصات بارز مبل های سلطنتی چیست؟

مشخصات بارز مبل های سلطنتی چیست؟ تمامی مبل‌های موجود در بازار، به سه دسته کلی سلطنتی، کلاسیک و راحتی تقسیم می‌شوند. ما در این بخش از مقاله در مورد مبل‌های سلطنتی و مشخصات بارز این مبل‌ها صحبت خواهیم کرد.

یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های مبل‌های سلطنتی، نوع پارچه و چوبی است که در این محصولات به کار می‌رود. چوبی که در ساخت اسکلت و کلاف این محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جنس راش، نراد و یا چوب سفید است. مقاومت این نوع از چوب‌ها بسیار بالا است، همین موضوع باعث شده است که طول عمر این محصولات، طولانی‌تر از سایر مبل‌ها باشد.

نوع متریال و پارچه‌هایی که در مبل‌های سلطنتی استفاده می‌شود هم با سایر مبل‌ها تفاوت دارد؛ معمولا از پارچه‌هایی که دارای جنس ضخیم‌تری هستند در تولید این مبل‌ها استفاده می‌شود. همچنین، بعضی از پارچه‌هایی که دارای نقش‌های قدیمی و سلطنتی هستند هم در تولید روکش این محصولات استفاده می‌شود. بر روی پایه‌ها و دسته‌های مبل‌های سلطنتی از منبت کاری استفاده می‌شود؛ منبت کاری یک هنر بسیار قدیمی است که دارای ارزش بالایی بوده و ظاهر بسیار باشکوهی برای مبل‌ها ایجاد می‌کند.

استفاده از چوب‌هایی که مقاومت بالایی دارند، باعث افزایش حجم و سنگینی این مبل‌ها می‌شود؛ به همین دلیل ممکن است حمل و جابه‌جایی این محصولات سخت‌تر از سایر مبل‌ها باشد. اما به کار بردن چوب‌های سنگین و مقام در افزایش کیفیت و طول عمر مبل، تاثیر زیادی دارد. مبل سلطنتی دارای نشیمن‌های دوبل می‌باشند؛ این نوع نشیمن، یکی از راحت‌ترین مدل‌ها نشیمن محسوب می‌شود.همچنین، تمیز کردن و پاک سازی این نوع نشیمن‌ها هم بسیار راحت و بدون دردسر است.

مبل‌های سلطنتی طلایی، یکی از زیباترین نوع مبل‌هایی است که در بازار خرید و فروش می‌شود؛ در واقع این محصولات، جزء مبل‌های ژورنالی مرغوب است. اکثر افراد ترجیح می‌دهند از مبل‌های سلطنتی طلایی در فضای منزل خود استفاده کنند. مبل سلطنتی صدفی، از جمله خوش‌رنگ‌ترین نوع مبل‌ها محسوب می‌شود؛ رنگ روشن و صدفی این نوع مبل، باعث شده است که امکان ست کردن آن‌ها با خانه‌های مدرن امروزی هم وجود داشته باشد.

مبل‌های سلطنتی قدیمی فاقد چنین قابلیتی بودند. مبل سلطنتی سرمه ای هم نوع دیگر از مبل‌هایی است که در چند سال اخیر بسیار زیاد مورد توجه واقع شده است؛ روکش این محصولات از جنس پارچه‌هایی که دارای رنگ سرمه‌ای تیره‌ای هستند، تهیه شده است. استفاده از چنین مبل‌هایی در خانه‌های شلوغ و پر رفت و آمد، گزینه بسیار مناسبی است.

آشنایی با صفر تا صد صادرات مبل ایران

آشنایی با صفر تا صد صادرات مبل ایران در چند سال اخیر واردات مبل‌ بسیار محدود شده است به طوری که در حال حاضر، مبل‌ وارداتی در بازارهای مبل ایران دیده نمی‌شود. کاهش حجم واردات، زمینه تولیدات گسترده را فراهم کرده است. تولیدکنندگان مبل، در یک دهه اخیر کیفیت تولیدات خود را افزایش داده و به طور کامل پاسخگوی نیاز تمامی مشتریان هستند. افزایش میزان تولیدات مبل در داخل کشور، باعث افزایش تعداد کارگاه‌های تولیدکننده مبل هم شده است.

افزایش سطح تولیدات، زمینه صادرات گسترده این محصولات را فراهم کرده است، در حال حاضر کشور ایران به یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان مبل در خاورمیانه تبدیل شده است. مبل‌های صادراتی ایرانی در تنوع بالایی از نظر رنگ‌ و طراحی به نقاط مختلف جهان صادر می‌شوند. در حال حاضر، هیچ محدودیتی برای تهیه مبل‌‌های ایرانی وجود ندارد. صادرکنندگان مبل‌های ایرانی، با شناسایی بازارهای جهانی و بررسی نوع نیاز آن‌ها، زمینه یک صادرات گسترده و باکیفیت را فراهم کرده‌اند.

خوشبختانه مبل‌های صادراتی که از ایران به کشورهای مختلفی فرستاده می‌شود، رضایت مشتریان را به طور کامل جلب کرده است.

تولید مبلمان های کلاسیک شیک و جذاب

تولید مبلمان های کلاسیک شیک و جذاب تولید مبلمان‌های کلاسیک شیک و جذاب، در ابعاد گسترده‌ای صورت می‌گیرد؛ امروزه تمامی مبل‌هایی که در بازارهای مبل وجود دارد هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی، بسیار مرغوب‌تر از سایر مبل‌های وارداتی می‌باشد. از آنجایی که این محصولات در داخل کشور تولید می‌شود، هزینه‌های ترخیص گمرک به آن اضافه نشده، در نتیجه قیمت آن‌ها مناسب‌تر است. مشتریان می‌توانند با ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان اصلی، بهترین مبل‌ها را سفارش دهند.

خرید مستقیم مبل از تولیدکننده، باعث حذف واسطه‌ها می‌شود، در این صورت مبل‌ها با قیمت مناسب‌تری ارائه خواهند شد. تولیدکنندگان امکان سفارش مستقیم مبل‌ها را فراهم کرده‌اند، خریداران می‌توانند در هر نقطه‌ای از کشور، بدون هیچگونه محدودیت، مبل‌های مورد نظر خود را سفارش دهند. قیمتی که برای مبل‌های کلاسیک و شیک در نظر گرفته شده است، نسبت به کیفیت و نوع متریالی که در ساخت آن‌ها استفاده شده است، بسیار باکیفیت و مناسب می‌باشد.

خریداران می‌توانند با در نظر گرفتن یک بودجه نه چندان زیاد، بهترین مبل‌های کلاسیک موجود در بازار را تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.