خرید مستقیم مبلمان سلطنتی ساده و شیک ارزان قیمت

امروزه خرید مبل یکی از کار های مهم در تکمیل کردن دکوراسیون منزل به شمار می آید و باعث شیک و امروزی شدن دکوراسیون منزل می شود. مبل ها دارای انواع مختلف در طرح ها و رنگ های مختلف با پارچه های متنوعی می باشد که مبل سلطنتی یک نوع از مبل ها است که ظاهر سلطنتی دارد و بیشتر برای خانه ها و محل هایی که دکوراسیون لوکس دارند بیشتر مناسب است که برای خرید انواع مبلمان سلطنتی ساده و شیک می توانید به صورت مستقیم و بی واسطه از سایت آنلاین ما خریداری کنید.

خرید مستقیم مبلمان سلطنتی ساده و شیک ارزان قیمت

در مورد مبلمان سلطنتی بیشتر بدانید

در مورد مبلمان سلطنتی بیشتر بدانید از زمان های دور استفاده از مبلمان سطلنتی بسیار مد بوده و توسط افراد سر شناس استفاده می شد اما امروزه از هر خانوده ای با هر صنفی استفاده می شود. مبلمان سلطنتی بیشتر برای پذیرایی مهمانان در محل های لوکس چیده می شود و برای محل های بزرگ مناسب است و برای پذیرایی های کوچک مدل سلطنتی راحتی آن مناسب تر است. این نوع مبل از تاج های بزرگ با منبت کاری و نقش های گوناگون تشکیل می یابد و پارچه های آن دارای نقوش و رنگ های سنتی می باشد.

اسکلت مبل سلطنتی دارای رنگ زرد، کرم و قهوه ای است و باعث بیشتر لوکس دیده شدن آن می شود و طرفداران زیادی دارد و اکثرا از چوب های محکم و با دوامی مانند راش و گردو درست شده است و همین امر باعث شده سالیان طولانی بدون این که خراب شود مورد استفاده قرار گیرد. به علت چوب به کار رفته در مبل سلطنتی وزن این مبل ها زیاد است.

این نوع مبل ها برای کسانی که به دنبال مدل های لوکس است بسیار مناسب بوده و همانطور که گفته شد به علت چوب درجه یک به کار رفته در آن و همچنین پارچه های ابریشم در آن گران تر از سایر مبل ها است و به دلیل سبک سنتی و کلاسیکی که دارد برای دکوراسیون کلاسیک نیز مناسب است. مبلمان سلطنتی دارای انواع مختلفی اعم از مصری، ترک، پرنس و … می باشد.

تولید انواع مبلمان سلطنتی ساده و شیک درجه یک

تولید انواع مبلمان سلطنتی ساده و شیک درجه یک کشور ما یکی از تولید کنندگان مبل داخلی و خارجی است و به خوبی می تواند نیاز داخلی را تامین کند که مجموعه ما نیز یکی از تولید کنندگان مبل سلطنتی ساده و شیک می باشد. در تولیدی ما انواع مبل سلطنتی با پارچه های نفیس و اسکلت های منبت کاری شده به صورت شیک و ساده تولید و عرضه می شود. می توانید مدل های مبل های ما را از ژورنال موجود در سایت دیدن کرده و طرح مورد نظر خود را انتخاب و آن را از ما سفارش دهید. ارسال مبل از طرف شرکت ما مستقیم و بی واسطه با باربری مخصوص خود تا درب منزل می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.