سفارش خرید مبل استیل گرد با رنگبندی جذاب

مبل استیل گرد امروزه از جدیدترین مدل های مبل می باشد که از طرفداران ویژه ای در بازار داخلی و خارجی برخوردار بوده است. سفارش خرید مبل استیل گرد با رنگ بندی جذاب در بازار داخلی به صورت حضوری و آنلاین صورت می گیرد.

لذا خریداران می توانند بنا به نوع شرایط خود اقدام به تهیه این محصول با دو روش ذکر شده نمایند‌. رنگ بندی مختلف این محصول سبب افزایش میزان تقاضای آن در بازار شده است چرا که این امر به پوشش دهی سلایق مختلف برحسب رنگ تم فضای دکوراسیون مختلف می انجامد.

سفارش خرید مبل استیل گرد با رنگبندی جذاب

آشنایی با فرایند تولید مبل استیل

آشنایی با فرایند تولید مبل استیل آشنایی با فرایند تولید مبل استیل می تواند برای هر خریداری هیجان انگیز باشد بنابراین در این مطلب به خلاصه ای از این مراحل خواهیم پرداخت. تولید مبلمان استیل ابتدا در مرحله اول نیازمند اسکلت سازی می باشد بنابراین اسکلت فلزی یا چوبی این محصول پس از ساخت متناسب با طرح مورد نظر در اختیار طراح قرار می گیرد. طراح مورد نظر قسمت های چوبی این محصول مانند تاچ و دسته مبل را با ابزارهای برقی و دستی طراحی می نماید.

رنگ بندی پس از طراحی انجام می شود. رنگ مورد نظر با استفاده از اسپری های مخصوص برای رنگ آمیزی این محصول در اختیار نقاش قرار می گیرد. پس از خشک شده نوبت به فوم کشی این محصول می شود که بسته به نوع مبل و کیفیت و طرح آن از فوم های مختلفی برای این کار استفاده می گردد.

پارچه کشی رویی مبلمان آخرین مرحله کاری تولید می باشد که با استفاده از چسب و سنجاق صورت می گیرد. هر یک از مراحل یادشده به تنهایی توسط متخصص این کار انجام می شود تا در مرحله نهایی محصولی با کیفیت و عالی را به دست دهد.

عرضه انواع مبل استیل گرد به صورت عمده

عرضه انواع مبل استیل گرد به صورت عمده عرضه انواع مبلمان استیل گرد در ابعاد و طرح های مختلف به صورت عمده و خرده در بازار فروش ارائه می شود. ست های نه نفره، هفت نفره و … در طرح اداری و سلطنتی با رنگ بندی جذاب و جنس پارچه مختلف با قیمت های گوناگونی توسط تولیدکنندگان عرضه می شود.

لذا اطلاع از جنس پارچه با کیفیت این محصول و همچنین جنس چوب آن، می تواند راهنمای انتخاب خوبی برای خرید محصولی عالی برای خریدار باشد. در بازار داخلی طرح های ساده ایرانی این محصول نسبت به طرح های سلطنتی از تقاضای بیشتری برخوردار است.

مد شدن طرح های ساده با رنگ بندی تک رنگ در سالهای اخیر، دکوراسیون شیکی را برای فضای داخلی منازل و دفاتر اداری به ارمغان می آورد. رنگ های پرطرفدار این محصول سفید، مشکی و طوسی می باشد که عموما در بیشتر تم های دکوراسیون داخلی از این رنگ ها استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.