شرکت فروش مبلمان راحتی ۵ نفره در تهران

شرکت فروش مبلمان راحتی 5 نفره در تهران، مرغوب ترین مبل ها را در رنگ ها، طرح ها و سبک های مختلف با بهره گیری از جدیدترین مدل های روز دنیا به بازار عرضه می کند، این نوع مبل ها به علت راحتی و زیبایی، متقاضیان بسیاری دارد و مشتریان می توانند، این محصولات را با قیمت مناسب و کیفیت عالی از شرکت ما تهیه نمایند.

شرکت فروش مبلمان راحتی ۵ نفره در تهران

نکات مهم در تولید مبل راحتی

نکات مهم در تولید مبل راحتی مبل راحتی انواع مختلفی دارد که شامل مبل راحتی تاشو، کاناپه و لاوست می باشد، این نوع مبل، دارای دسته های نرم و نشیمن پهن می باشد و معمولاً ارتفاع کمتری نسبت به سایر مبل ها دارد، با توجه به اینکه این محصول کارایی بسیاری برای افراد و منازل دارد؛ بنابراین تولید کنندگان، همواره به نکات زیادی برای جلب رضایت مشتریان توجه می کنند. یکی از مهم ترین عوامل در تعیین کیفیت مبل، طراحی تکیه گاه و نشیمنگاه آن است؛ هنگام نشستن روی یک مبل خوب، کمر و پاها در زاویه ی مناسبی قرار می گیرد.

مبل راحتی با توجه به فرم و طراحی، دارای اجزای مختلفی است، اما به طور کلی از دو قسمت کلاف و رویه تشکیل می شود، کلاف معمولاً چوبی است، ولی امروزه در ساخت آن از فلز نیز استفاده می کنند؛ دوام و استحکام مبل به کلاف آن بستگی دارد، چوبی که کلاف با آن ساخته شده است، باید سبک و با کیفیت باشد؛ هر چه چوب به کار رفته در آن مرغوب تر باشد، تحمل وزن بیشتر و ماندگاری طولانی تری نیز دارد؛ در ساخت مبل از انواع مختلف چوب مانند: چوب راش، چوب سفید و روسی استفاده می شود.

مبل هایی که با چوب راش ساخته می شوند، دارای قیمت بالایی هستند؛ بنابراین سازندگان بیشتر از چوب سفید و روسی به علت استحکام بالا، امکان پردازش آسان و قیمت مناسب، استفاده می کنند. در ساخت کلاف مبل علاوه بر جنس چوب، اتصالات در پایه و بدنه ی مبل، بسیار دارای اهمیت هستند؛ در مبل فلزی، تیزی و بیرون زدگی نداشته باشد و در مبل چوبی هم، مستحکم باشد و نباید روی سطح صاف آن لق بزند.

رویه مبل از پارچه و گاهی چرم ساخته می شود، روکش مبل باید از پارچه هایی با مقاومت و ماندگاری بالا ساخته شود تا زود فرسوده نشود، همچنین در ساخت آن، باید پارچه هایی با سطح ناصاف استفاده شود که زمان نشستن، از تعریق بدن جلوگیری نماید. انتخاب روکش مبل، کاملاً سلیقه ای است؛ در حال حاضر رنگ طوسی، متقاضیان بسیاری دارد.

ارسال مبلمان راحتی ۵ نفره به سراسر کشور

ارسال مبلمان راحتی ۵ نفره به سراسر کشور صنعت مبلمان خانگی در کشور ما، روند روبه رشدی داشته است و شرکت های صنعتی تولید مبلمان، توانسته اند جایگاه خوبی در بازار داخلی و خارجی به دست آورند. این مرکز انواع مبلمان در رنگبندی و تنوع گوناگون و با استفاده از بهترین مواد اولیه را به بازار عرضه می کند، ارسال مبلمان راحتی 5 نفره توسط مجموعه ما به سراسر کشور انجام می شود.

مشتریان، در هر نقطه ای از کشور می توانند، با مراجعه به وب سایت ما به راحتی مبلمان مورد نظر خود را با تضمین کیفیت و با قیمت مناسب انتخاب کرده و خریداری نمایند و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.