صادرات ست مبلمان راحتی و استیل به کشورهای همسایه

مجموعه دایان، با صادرات ست مبلمان استیل و راحتی به کشور های همسایه توانسته است. سود آوری بالایی را برای کشور به ارمغان آورد. در ابتدا، این مجموعه صادرات خود را در حوزه داخلی و به سایر استان ها انجام می داد اما به مرور زمان، فعالیت خود را گسترش داده و اقدام به صادرات به کشور های دیگر نموده است. شما خریداران گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اینترنتی این مجموعه مراجعه نمایید.

صادرات ست مبلمان راحتی و استیل به کشورهای همسایه

موثرترین موارد بر قیمت مبل راحتی

موثرترین موارد بر قیمت مبل راحتی یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت مبل راحتی، چوب به کار رفته در اسکلت مبلمان می باشد. در واقع مقاومت و استحکام چوب مبل می باشد که باعث بالا رفتن ماندگاری مبل می گردد. چوب های مختلفی از جمله نراد، گردو، روسی و غیره در تهیه اسکلت مبل نورد استفاده قرار می گیرد. در ایران، عموما افراد چوب نراد را چوبی با کیفیت می دانند که از قیمت مطلوبی نیز برخوردار می باشد.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت مبل راحتی، پارچه به کار رفته در دوخت مبل می باشد. در واقع هرچه قیمت و متراژ به کار رفته بالاتر باشد، در نتیجه قیمت مبل نیز بالاتر خواهد بود.

اسفنج مبل نیز باعث راحتی فرد استفاده کننده در هنگام نشستن می شود. بنابراین بهتر است از اسفنجی استفاده شود که بالاترین کیفیت و بیشترین ماندگاری را داشته باشد. همانطور که می دانید انواع مختلفی از اسفنج مبل در بازار موجود می باشد که دارای کیفیت و همچنین قیمت متنوعی می باشند.

صادراتی بودن مبل راحتی، از دیگر عواملی می باشد که بر قیمت مبل موثر می باشد. همانطور که می دانید، صادراتی بودن یک محصول به معنای کیفیت بالای آن است. در واقع، همیشه محصولاتی زیبا و درجه یک به کشور های دیگر صادر می گردند تا در آن بازار پر رقابت، بتوانند توجه خریداران را به خود جلب نمایند. از این رو، جای تعجبی نیست که محصولات صادراتی در مقایسه با محصولات معمولی از قیمت بالاتری برخوردار باشند.

عرضه مستقیم ست مبلمان راحتی و استیل به صورت عمده

عرضه مستقیم ست مبلمان راحتی و استیل به صورت عمده مجموعه دایان، جهت رفاه مشتریان خود اقدام به عرضه مستقیم ست مبلمان راحتی و استیل به صورت عمده نموده است. در عرضه مستقیم واسطه های میان تولید کننده و خریدار حذف می گردد. این واسطه ها در واقع همان فروشنده های جزئی می باشند که برای کسب سود خود، درصدی را بر قیمت نهایی محصول اضافه می نمودند.

اما با عرضه مستقیم، دیگر خریداران قادر خواهند بود این محصول را به صورت مستقیم از تولید کننده اصلی آن که مجموعه دایان باشد تهیه نماید. در این مجموعه علاوه بر مبلمان راحتی و استیل، مبلمان اداری نیز به فروش می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.