عرضه مستقیم مبلمان راحتی سبز با بهترین کیفیت

سبز یک رنگ آرامش بخش است، تقریبا کسی نیست که از رنگ طبیعت و سرزندگی بدش بیاید، از این رو انتخاب مبلمان راحتی سبز رنگ برای اتاق نشیمن، یکی از ایده های جذاب و پرطرفدار برای چیدمان منزل است. خوشبختانه تناژهای رنگ سبز بقدری متنوع است که برای هر شرایط و محیطی می توان تناژی مناسب را انتخاب کرد.

برای خانه هایی با سبک کلاسیک، مدرن یا امروزی و صنعتی، حداقل یک نوع رنگ سبز وجود دارد که نقش تکمیل کننده دکوراسیون را ایفا می کند. همچنین در فضاهای کم نور یا پر نور و کوچک و بزرگ نیز می توان از تُنی استفاده کرد که تاثیری مثبت بروی فضا می گذارند

عرضه مستقیم مبلمان راحتی سبز با بهترین کیفیت

صفر تا صد تولید مبل راحتی

صفر تا صد تولید مبل راحتی اولین مرحله ساخت مبل راحتی نجاری می‌باشد که از انتخاب چوب شروع می‌شود که نکته بسیار مهمی می‌باشد زیرا هر چوبی خصوصیات خود را دارد و دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی می‌باشند که هرکدام را از یکدیگری متمایز می‌کند. چوب‌هایی که بیشتر در این صنعت استفاده می‌گردد چوب گردو، بلوط، راش، افرا، صنوبر و چوب روسی می‌باشند که جز پرطرفدارترین چوب‌ها در این صنعت می‌باشند.

بعداز انتخاب چوب، چوب‌ها به کارگاه برای برش و اجرای عملیات بر روی آنها برده می‌شوند که براساس طرح مبل برش خورده و چوب قابلیت استفاده را پیدا کند. این مرحله بسیار با اهمیت می‌باشد زیرا اگر در برش چوب‌ها اشتباهی پیش بیاید و یا اینکه آنها به درستی برش نخورند باعث می‌گردد تا مبل نتواند سرهم شود و مورد استفاده قرار گیرد این درحالی می‌باشد که باید متوجه باشید که چوب‌ها دارای هیچگونه ترک خوردگی و رطوبت نباشند.

بعد از مرحله نجاری و ساخت کلاف اولیه با چوب باید توجه داشته باشید که اگر چوب دارای رنگ پریدگی و یا خرابی باشد باید با استفاده ار رنگ و سمباده زنی این خرابی‌ها را درست شود تا چوب و اسکلت مورد استفاده دوام بیشتری پیدا کند. این عملیات یکی از حساس‌ترین عملیات‌ها در طی پروژه ساخت مبل رنگی می‌باشد زیرا اگر ترک خوردگی‌ها و رنگ رفتگی‌ها را درست نشود باعث می‌گردد تا دوام و عمر کلاف مبل پایین بیاید. بیشتر کارگاهای ساخت مبلمان برای اینکه کیفیت کار خود را بالا ببرند بعداز رنگ کردن کلاف از پلی استر برروی آن استفاده می‌کنند

لیست آخرین قیمت مبلمان راحتی سبز در تهران

لیست آخرین قیمت مبلمان راحتی سبز در تهران تا چند سال پیش شاید مبل ترکیه و حتی گاه مبل ایتالیایی در بازار ایران بسیار خودنمایی میکرد ولی با بالا رفتن قیمت نرخ ترخیص کاری ارز و گران شدن بیش از حد برخی مبلمان ترکیه و ایتالیایی و گسترش صنعت مبل سازی در کشورمان کارخانه ها و تولید های بزرگ و کوچک زیادی در زمینه تولید مبل و بویژه مبل راحتی بوجود آمدند و که پس از چند سال امروزه تولیدی های مبل داخلی جای مبلمان ترکیه را گرفته و با قیمتی کاملا رقابتی و کیفیتی بین متوسط تا خوب توانسته اند بازار مبل ایران را قبضه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.