فرش ابریشم قالیچه که با لاک ناخن شما ست می شود

همچنین مهم است که قسمت رویی فرش ابریشم قالیچه انتخابی دارای ساختاری نرم در برابر احتمال افتادن باشد. به دلیل ترافیک زیاد در راهروها از انتخاب فرش های رنگ روشن خودداری کنید و به سراغ رنگ های تیره بروید.

اگر از بیش از یک فرش در یک اتاق استفاده می کنید، مطمئن شوید که اندازه آنها یکسان نیست. فرش های هم اندازه فضا را کوچکتر از آنچه هست نشان می دهد.

رنگ هایی مانند نارنجی، قرمز و زرد را امتحان کنید تا فضایی گرم و دنج در اتاق خود ایجاد کنید. رنگ‌های سرد مانند سایه‌های آبی و خاکستری به اتاق کمک می‌کنند بزرگ‌تر از آنچه هست احساس شود.

اگر فضا دارای صندلی های روکش طرح دار یا کاغذ دیواری های فانتزی است، فرش ساده تری انتخاب کنید. اگر دیوارهای شما رنگ‌های خنثی دارند و روکش مبل‌تان یکدست است، برای جلب توجه بیشتر به اتاق، الگوی شدیدتری را امتحان کنید.

در اتاق نشیمن خود می توانید با گذاشتن کف مبل، صندلی راحتی یا میز ناهارخوری با فرش های بزرگ و انتخاب فرش های کوچکتر تفاوت ایجاد کنید.

شما در انتخاب فرش برای اتاق نشیمن آزاد هستید. رنگ و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید، آزاد باشید. فرش های پرز در اتاق خواب همدلی بیشتری به اتاق می بخشد. از ترجیحات خود برای فرش های پرز استفاده کنید.

انتخاب فرش پرز بلند برای اتاق نوزاد و کودک اشتباه است. در اتاق نوزاد و کودک باید تا حد امکان فرش های ضد لغزش، ضد باکتری و ضد حساسیت انتخاب شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.