فروشگاه انواع مبلمان چوبی کلاسیک به صورت عمده

مبلمان چوبی کلاسیک برای دکوراسیون کلاسیک طراحی شده و از چوب راش و گردو تهیه شده است و دارای تنوع های زیادی در ظاهر و جنس پارچه های آن است. فروش این نوع مبلمان ها درفروشگاه های سراسر کشور صورت می گیرد و فروشگاه های زیادی هستند که به فروش انواع مبل کلاسیک چوبی می پردازند که فروشگاه ما یکی از محل های فروش آن است که انواع مبل کلاسیک را با تنوع های زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم عرضه می کند تا افراد بتوانند با سلیقه های مختلف مدل مورد نظر خود را انتخاب کنند.

فروشگاه انواع مبلمان چوبی کلاسیک به صورت عمده

آشنایی با فرایند تولید مبل چوبی

آشنایی با فرایند تولید مبل چوبی هر کالایی برای اینکه به شکل نهایی برسد باید مراحل خاص تولید خود را طی کند، مانند مبلمان که ساخت آن در کارگاه های تولید مبل با استفاده از چوب های باکیفیت و پارچه های متنوع برای مصرف خانگی، شرکت ها، تولیدی ها و رستوران انجام می شود. برای تولید مبل ابتدا چوب و پارچه و لوازم مورد نیاز لازم است تهیه شود که بعد از تامین این لوازم شروع به طراحی و ساخت مبل چوبی می کنند. معمولا در مبلمان چوبی از چوب زیادی در دسته ها و اسکلت مبل استفاده می شود.

اولین و مهم ترین مرحله ساخت مبل اسکلت و تنه چوبی آن است. برای این منظور چوب مورد نظر مانند چوب راش، گردو و بلوط را انتخاب و بعد از انتخاب طرح مورد نظر وارد مرحله نجاری می شود که در این بخش نقوش و منبت کاری های مختلف روی آن انجام می شود. بعد از اینکه چوب های منبت کاری شده آماده شد نوبت به چیدن این قطعات بصورت حرفه ای توسط استاد کار می رسد که به این مرحله مونتاژ می گویند. به این صورت اسکلت اصلی مبل چوبی آماده می شود که در مرحله بعدی بعد از سیقل دادن، چوب ها برای رنگ آمیزی آماده می شوند.

در این مرحله با توجه به رنگ پارچه چوب آن به رنگ طلایی، طوسی، نخودی و یا کرمی در می آید و بعد از آن که رنگ ها به خوبی خشک شدند، پارچه مورد نظر و متناسب با رنگ اسکلت دوخته و کار به آخرین مرحله یعنی رویه کاری می رسد که سخترین مرحله است. زیرا مربوط به زیبایی و ظاهر مبل است بعد از این مرحله مبل برای عرضه حاضر می شود.

پخش کننده مبلمان چوبی کلاسیک به صورت عمده

پخش کننده مبلمان چوبی کلاسیک به صورت عمده بعد از ساخت مبل و زمانی که آماده ارائه از کارگاه های ساخت مبل می رسد به صورت عمده پخش و عرضه می شود. پخش مبلمان چوبی از محل های فروش مبل مانند یافت آباد تهران صورت می گیرد که یکی از مراکز پخش مبل چوبی به صورت عمده شرکت عرضه کننده ما می باشد که انواع مبلمان جوبی با طرح های کلاسیک را پخش می کند و در اختیار فروشگاه های فروش مبل و یا صادرکنندگان آن قرار می دهد. برای اطلاع از طرح و مدل های مبلمان ما می توانید وارد سایت شده و از مدل ها دیدن فرمایید و برای تهیه با ما از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.