فروش مستقیم مبل خانگی راحتی در ابعاد مختلف

فروش مستقیم مبل خانگی راحتی در ابعاد مختلف

مبلمان خانگی از جمله لوازم مورد نیاز در منازل می باشد که از زمان های بسیار دور در منازل مورد استفاده قرار می گرفت و همچنان نیز در منازل از مبلمان استفاده می گردد. مبلمان خانگی دارای زیر مجموعه های زیادی می باشد که می توان به مبلمان راحتی و مبلمان استیل و مبل کلاسیک اشاره نمود که در اکثر منازل بخصوص برای جهیزیه نو عروسان مورد استفاده قرار می گیرد. اما در بسیاری از موارد مشاهده می شود که در هنگام خرید مبل خریداران تنها به ظاهر مبل بیشتر توجه دارند و توجهی زیادی به مشخصات فنی مبل راحتی خود ندارند. شما را در تمامی موارد آگاه خواهیم ساخت و با مطالعه تمامی اطلاعات مبلمان می توانید با خیالی راحت مبل دلخواه خودتان را انتخاب نمایید. هزینه حمل که برای هر یک از محصولات قید شده است به تفکیک تهران و شهرستان می باشد.

فروش مستقیم مبل خانگی راحتی در ابعاد مختلف

آشنایی با فرایند تولید مبلمان خانگی

آشنایی با فرایند تولید مبلمان خانگی آشنایی با فرایند تولید مبلمان خانگی

در مرحله اول چوب به صورت الوار تهیه شده و وارد بخش نجاری می گردد در این قسمت توسط دستگاه های مخصوص نجاری الوار به تکه های مورد نیاز بریده می شود و طرح و نقش بر روی آنها انجام می گردد. بعد از ساخت کلاف مبل اگر قسمتی از مبلمان نیاز به رنگ دارد باید به قسمت رنگ کاری رفته و رنگ شود. بعد از رنگ کاری نوبت به برش پارچه و خیاطی می شود. بعد از اینکه رویه کلاف مبل (نجاری و رنگ کاری) حاضر شد و همچنین خیاطی و برشکاری پارچه ها نیز انجام شد نوبت به رویه کوبی می رسد. در این مرحله رویه کوب نقش بسیار مهمی در تمیز درآمدن کار دارد، البته سخت ترین مرحله کار همین رویه کوبی است. رویه کوب در تولید مبلمان می بایست از فوم و اسفنج با اندازه های مناسب برای ایجاد راحتی و ظاهری زیبا در مبل استفاده کند.

خرید و قیمت مبل خانگی راحتی به صورت عمده

خرید و قیمت مبل خانگی راحتی به صورت عمده دلایل خرید مبل از تولیدی، در اینجا به دو نکته اشاره میکنیم که دلایل بهتر بودن خرید مبل از تولیدی مبل راحتی است:

1-به صرفه بودن قیمت: شما اگر خودتان به محل تولید بروید و خرید انجام دهید به صرفه تر از خرید مبل از منطقه خودتان است ، قیمت مبل در پیش تولیدکننده حداقل 30 درصد پایین تر از قیمت مبل در شهر خودتان است پس از لحاظ قیمت خرید مبل از تولید کننده بهتر است، و اکثرا اطلاعاتی از این ندارند که مبل را می توان به راحتی به صورت مستقیم از تولیدی خرید کنند.

2- در سفارش در این بخش وقتی از تولیدی راحتی، سفارش مبل می دهید در جریان مواد استفاده شده در مبل قرار می گیرید و مطمئن هستید که نسبت به قیمتی که پرداخت می کنید از مبل با کیفیتی برخوردار می شوید. شما در این بخش می توانید مبل صادراتی و رنگ دلخواه مانند طوسی مشکی سفید و غیره سفارش دهید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.