قیمت فروش مبل کلاسیک سرمه ای طلایی در معتبرترین فروشگاه

مبل کلاسیک سرمه ای طلایی جزء کالاهای لوکس محسوب می شوند بنابراین در معتبرترین فروشگاه ها امکان خرید آن وجود دارد از ویژگی های این مبل استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب است. مبلمان تولیدی دارای ضمانت نامه ی کتبی جهت تعویض و مرجوع کالا است. مشاوران ما به صورت رایگان آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند.

قیمت فروش مبل کلاسیک سرمه ای طلایی در معتبرترین فروشگاه

دسته بندی انواع مبل کلاسیک بر اساس کیفیت

دسته بندی انواع مبل کلاسیک بر اساس کیفیت

1- مبل کلاسیک انگلیسی: مهمترین مشخصه این مبل ها استفاده از متریال چرم است. یکی از نمونه های بارز و آشنای این دسته از مبلمان، مبل چسترفیلد چرمی با رنگ صورتی چرک است.

2- مبل کلاسیک ایتالیایی: مشخصه اصلی مبل های کلاسیک ایتالیایی، پارچه های مرغوب و نفیس به کار رفته در ساخت این مبلمان می توان دانست. زرق، برق و چشمگیری هدف اصلی در طراحی این دسته از مبل ها است. هدف طراح ایتالیایی در طراحی این مبلمان، نمایش شکوه این کشور نیز می باشد.

3- مبلمان کلاسیک فرانسوی: وجه تمایز مبلمان کلاسیک فرانسوی میزان منبت کاری ها و رنگ سفید صدفی در آنها است.

4- در مبل کلاسیک فرانسوی، شاهد منبت کاری های ظریف و کم عمق هستیم ویژگی دیگر آن، استفاده از کوسن ها می باشد.

مبلمان سلطنتی، می توانند کلاسیک هم باشند ولی لزوما مبلمان کلاسیک نمی تواند مبل های سلطنتی باشد. یکی از نقاط تمایز مهم میان مبل کلاسیک و مبل سلطنتی، ابعاد آنها است. عموما مبل های کلاسیک کوچکتر از مبلمان سلطنتی هستند و مبلمان سبک کلاسیک، جلوه ای اشرافی و لوکس دارند و بیشتر با رنگ ها، ابعاد سنگین و بسیار بزرگ همراهند. در نتیجه پیش از خرید مبل کلاسیک به ابعاد خانه، بقیه وسایل موجود در خانه، سبک کلی فضا که باید به آن توجه داشته باشید.

توزیع مستقیم مبل کلاسیک سرمه ای طلایی درجه یک در سراسر کشور

توزیع مستقیم مبل کلاسیک سرمه ای طلایی درجه یک در سراسر کشور اگر به دنبال محلی هستید ک در آن توزیع مستقیم مبل کلاسیک سرمه ای طلایی درجه یک به سراسر کشور انجام شود به ما مراجعه کنید. همان طور که می دانید منبت کاری هایی با جزییات و طرح های پیچیده در تعیین قیمت مبلمان کلاسیک نیز تاثیر گذار است. هر چه جزییات بیشتر، قیمت هم بیشتر است ولی ما محصولات خود را با بالاترین سطح ظرافت و توجه ویژه به جزئیات تولید می کنیم و قیمت را افزایش نمی دهیم هدف ما فقط جلب رضایت مشتری است.

معمولا این منبت‌کاری ها در دسته‌ها، پایه‌ و گاهی تاج مبل به کار می رود. اما ما به دلیل توزیع و فروش عمده با حفظ کیفیت این قیمت را بسیار پایین آورده ایم تا شما مشتریان عزیز راحت تر خرید نمایید و خیالتان بابت قیمت، کیفیت راحت و آسوده باشد. مشاوران و کارشناسان ما به صورت تمام وقت آماده ی مشاوره و راهنمایی شما مشتریان عزیز جهت انتخاب محصول مورد نظر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.