مبل راحتی تخت شو جدید

به دلیل کمبود فضاهای مسکونی و آپارتمان نشینی اکثر افراد به دنبال اقلامی در خانه هستند که کمترین فضا را اشغال کنند و بالاترین کارایی و زیبایی را به همراه داشته باشند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مبل راحتی تخت خواب شو یکی از جدیدترین لوازم خانگی است که در خانه های کوچک و آپارتمان ها کاربرد زیادی دارد و از لوازمی است که به آن توجه ویژه ای شده است.

راحتی ارتباط مستقیمی با نوع مبلمان اداری دارد که مدل ها و طرح های مختلفی وجود دارد، مثلا مبلمان استیل بسیار بزرگ است و فضای زیادی را اشغال می کند.

مبل راحتی تخت شو

البته مزیت آنها زیبایی نقش های حک شده روی صندلی هایشان است که بسیار چشمگیر و اشرافی است، سبک مبلمان سلطنتی راحتی کمتری دارد و کاربرد تشریفاتی بیشتری دارد.

از خانواده ی دنیا چوب مدرن، مبلمان راحتی را می توان نام برد که به چند دسته از جمله مبلمان ال کامفورت، مبلمان راحتی معمولی، مبل راحتی کلاسیک و مبلمان راحتی تخت خواب شو تقسیم می شود.

مبلمانی که در حال حاضر بیشترین کاربرد را در زندگی افراد دارند و دو یا سه حالت استراحت را برای مصرف کننده فراهم می کنند، مدل تخت خواب شو می باشد.

مبلمان راحتی تخت خواب شو استاندارد هنگام نشستن و دراز کشیدن روی آن حالت راحتی خاصی را برای ما فراهم می کند و ما را از خرید تخت و صرف هزینه اضافی باز می دارد.

مبل راحتی تخت شواین سری مبلمان هر چیزی که ما بخواهیم در حالت نشستن و خوابیدن و حتی در برخی مدل ها نیز حالت ناب 45 درجه را برایمان ارائه می دهد.

همه مبل های استیل، کلاسیک، راحتی، معمولی، تخت شو و مدل L هستند باید در تولیدشان استانداردهای مناسب تکیه گاه ها، دستگیره ها، ارتفاع کف و موادی که در راحتی افراد مصرف کننده نقش دارند رعایت شود تا فرد هنگام استفاده کاملاً راحت باشد و از نشستن یا خوابیدن روی آن لذت ببرد.

مبل راحتی جدید

در طراحی و ساخت مبل تخت خواب شو جدید که به عنوان یک تخت یک نفره برای فرد عمل می کند، باید اندازه استاندارد رعایت شود.

طول مبل تخت خواب شو نباید کمتر از 1.90-2.10 متر باشد یا عرض کاناپه 90 سانتی متر و حداکثر 1 متر باشد و در هنگام نشستن و برگرداندن پشت به حالت عادی 70 سانتی متر باشد.

ابر مبل تخت خواب شو باید ضخیم و نرم باشد، حداقل ضخامت آن 10 سانتی متر باشد. اسفنج آکوستیک دسته ها نیز باید نرم و راحت باشد، زیرا در برخی مدل ها دسته ها می توانند جای بالشتک را برای فرد قرار دهند.

قسمت پشتی مبل نیز باید دارای پل یا کمی بیرون زده باشد تا در هنگام نشستن و تکیه دادن، پشت فرد آسیب نبیند.

مبل راحتی جدید

مبل راحتی تخت خواب شو فضای کمتری را اشغال می کند، تنوع رنگ پارچه آن بسیار و چشمگیر می باشد و شخصی که یک یا چند مبل تخت خواب شو خرید می کند خود را از خرید یک تخت بزرگ و پرداخت مبلغ اضافی بی نیاز می کند و در هزینه های خود صرفه جویی می کند.

سرویس مبلمان تخت خواب شو باید از بهترین متریال موجود در بازار ساخته شود زیرا دو کاربرد دارد و فشار زیادی را متحمل می شود بنابراین در هنگام خرید باید نهایت دقت به کار گرفته شود.

مجموعه ما با به روزترین ماشین آلات صنعتی و ماشین آلات نجاری، چرخ خیاطی و رنگ آمیزی و بهترین متریال و اسفنج موجود در بازار با کیفیت ترین مبلمان تخت را به علاقه مندان این سرویس مبل چند کاربردی را ارائه می دهد.

مشاوران متخصص ما آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین مبلمان تخت خواب شو به شما هستند.

اگر می خواهید از ما خرید کنید، مایلیم به شما کمک کنیم با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.