پخش عمده مبل کلاسیک با بهترین کیفیت در بازار ملایر

مبل کلاسیک ملایر در طرح ها و رنگ های مختلف و با بهترین کیفیت تولید می شود. همانطور که می دانید ملایر به عنوان پایتخت مبل و منبت کشور نامگذاری شده است. پس بهتر است برای داشتن خریدی مطمئن و مقرون به صرفه، به این شهر بروید و از پخش عمده مبل بازار ملایر با خیالی آسوده خرید کنید. در این شهر انواع مبل های کلاسیک، سلطنتی، راحتی و مدرن با بهترین کیفیت تولید می شود.

پخش عمده مبل کلاسیک با بهترین کیفیت در بازار ملایر

نحوه صادرات انواع مبل کلاسیک به کشورهای همسایه

نحوه صادرات انواع مبل کلاسیک به کشورهای همسایه مبلمان از جمله کالاهای صادراتی کشور است. از آنجا که کشور ایران در تولید این صنعت بسیار خوب عمل کرده و موفقیت های چشمگیری داشته، بنابراین توان حضور در بازارهای جهانی و صادرات این کالا را دارد. اما بسیاری از تولید کنندگان این صنعت که به صورت کارگاه های سنتی کار می کنند به دلیل نداشتن سواد کاری و توان حضور در بازار جهانی را ندارند.

از طرفی مشکلات اقتصادی و تحریم ها باعث کاهش تقاضای بازار داخلی شده و تولید کنندگان هم چاره ای جز کاهش میزان تولید ندارند. این تولید کنندگان نیاز به افرادی دارند که به عنوان تاجر و واسطه آنها را به بازارهای جهانی متصل کنند.

صادرات مبلمان مزیت های زیادی دارد و حمایت از این صنعت می تواند باعث اشتغال زایی بیشتر، افزایش ارزآوری، توسعه صادرات غیر نفتی و … شود. پس تاجران باید به این کالا نگاه ویژه ای داشته باشند. در حال حاضر بیشترین صادرات این کالا به کشورهای گرجستان، ارمنستان، کشورهای حاشیه خلیج فارس، کردستان، عراق، تاجیکستان و افغانستان که هم مرز با مشهد است، صورت می گیرد. رقبای اصلی ما در صادرات این کالا کشورهای ایتالیا، چین، آمریکا، آلمان و ترکیه هستند.

عرضه مستقیم مبل کلاسیک با مناسب ترین قیمت در ملایر

عرضه مستقیم مبل کلاسیک با مناسب ترین قیمت در ملایر شهر ملایر بزرگترین تولید کننده و صادر کننده صنعت مبل و منبت در کشور است. تاجایی که 65درصد مبلمان کشور در این شهر تولید می شود. در این شهر بیش از 5هزار واحد تولید مبل و منبت وجود دارد و بیش از 8هزار نفر در این صنعت مشغول به کار هستند. افراد زیادی از سراسر کشور برای بازدید از جشنواره های مبل و منبت به این شهر می آیند و با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت مبل دلخواهشان را خریداری می کنند.

در شهر ملایر انواع مبل کلاسیک، سلطنتی، راحتی، مدرن و … با بهترین کیفیت تولید می شوند و با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می گیرند. مبل کلاسیک ملایر به دلیل ظاهر ظریف و با وقاری که دارد، بسیار محبوب بوده و معمولا فروش بالایی دارد. مبل های کلاسیک از نظر ظاهری مابین مبل های سلطنتی و راحتی قرار می گیرند. یعنی نه به اندازه مبل های راحتی نرم و راحت و دارای طرح های ساده بوده و نه مثل مبل های سلطنتی بزرگ و حجیم و دارای ریزه کاری های شلوغ هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.