چاقو عقاب که میوه را به صورت خودکار ریز می کند

همانطور که سرآشپزها و آشپزهای خانه توجه بیشتری به چاقو عقاب خود می کنند، آشکارتر می شود که کیفیت ابزاری که استفاده می کنید به اندازه هر ماده ای اهمیت دارد.

ژاکلین بلانچارد و برانت کاکس، آشپزهای پشت مغازه چاقویی کوتلیه در نیواورلئان، گفتند که این تغییر خیلی دیر شده است.

هم بلانچارد و هم کاکس (که در برخی از آشپزخانه‌های برتر آمریکا کار کرده‌اند)، در مدارس آشپزی معتبر شرکت کردند، اما چیزی در مورد نحوه مراقبت یا تیز کردن چاقوهایشان به آنها آموزش داده نشد. اخیراً شروع به تغییر کرده است.

نحوه مراقبت صحیح از چاقوها را مطالعه کنید، به این سه مزیت تیز نگه داشتن چاقوها توجه کنید.

اگر از یک چاقوی کسل کننده برای برش گیاهان استفاده می کنید، ممکن است متوجه لکه های سبز رنگ روی تخته برش و تیغه شوید که این نتیجه هدر رفتن مواد مغذی عالی است.

کاکس می گوید: «اگر به غذای خود آسیب کمتری وارد کنید و باقیمانده کمتری روی چاقو و تخته برش باقی بماند، مواد مغذی مستقیماً وارد بدن شما می شوند.

بنابراین هرچه چاقو تیزتر باشد، مواد مغذی بیشتری در غذا باقی می ماند که در نهایت به دهان شما می رسد.

بلانچارد می گوید: «داستان های زیادی در مورد اینکه چرا گریه می کنید وجود دارد. اما وقتی از چاقوی تیزتر استفاده می کنید، به معنای واقعی کلمه آسیب کمتری به ساختار سلولی آن پیاز وارد می کند و آب کمتری از بین می رود.

هم بلانچارد و هم کاکس قویاً معتقدند که انتقال به چاقوهای تیزتر و باکیفیت‌تر باعث می‌شود آشپزی کمتر شبیه یک کار سخت یا مبارزه باشد. و ممکن است مواقعی بگویی وای، آن بادمجان به این سرعت و بدون زحمت بریده شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.