یخچال صنعتی اتاقی که کارخانه ای را از ورشکستگی نجات داد

با تجهیزات خنک کننده خوب می توانید نوشیدنی ها و مواد غذایی خود را در دمای مناسب نگه دارید، تجهیزات آشپزخانه ماکسیما دارای چندین یخچال، قفسه های خنک کننده و فریزر در انبار می باشد.

محصولات با کیفیت مانند یخچال صنعتی اتاقی و نمونه های دیگر یخچال در هر مجموعه حرفه ای و پشت بار ضروری است.

وسایل تبرید هم در صنعت مهمان‌نوازی و هم در آشپزخانه‌های خصوصی اهمیت زیادی دارند، زیرا عمر مفید غذاهایی را که کنسرو نشده یا محافظت نشده‌اند افزایش می‌دهند.

در نتیجه نگهداری در یخچال، غذا برای مدت طولانی تری تازگی و کیفیت خود را حفظ می کند که می تواند برای شرکت غذای شما بسیار مفید باشد.

با این حال، تجهیزات تبرید نه تنها به عنوان یک فضای امن برای نگهداری مواد غذایی فاسد شدنی در نظر گرفته شده است، زیرا برخی از دستگاه ها دارای هدف دوگانه هستند.

نمونه بارز این مورد، ویترین یخچالی است که می توان از آن برای نگهداری شیرینی ها روی پیشخوان یا پشت پیشخوان برای فروش مستقیم به مشتریان استفاده کرد.

طیف وسیعی از لوازم یخچال تجهیزات آشپزخانه ماکسیما بسیار گسترده است و بسیار بیشتر از کابینت ها و ویترین های معمولی در نظر گرفته شده برای فروش محصولات به مشتریان است.

همچنین برای تهیه سیستم های برودتی تخصصی صنعت هتلداری می توانید با ما تماس بگیرید.

به عنوان مثال، اگر اغلب غذاهای تازه تهیه می کنید که نیاز به مواد یخچالی دارند، میز پیتزا در یخچال می تواند مفید باشد.

این دارای دو یا چند یخچال کم ارتفاع است که روی آنها یک میز کار قرار دارد تا شما همیشه مواد خود را بسته باشید.

پرکاربردترین ماده برای ساخت یخچال و فریزر فولاد ضد زنگ است، این ماده دارای خواص مناسب برای ساخت محصولات آشپزخانه و بار است که سال ها دوام می آورد و در برابر شدیدترین استفاده ها مقاومت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.