مبل فرانسوی + قیمت خرید فروش

مبل فرانسوی به مبلی گفته می شود که دارای منبت بسیار کمی می باشد که از خطوط ساده و منحنی در تولید آن استفاده می شود و بجای داشتن گل و بوته برجسته دارای خطوط صاف می باشد که با دستگاه فرز دستی ابزار خورده است. مهمترین بخش این مبل چوب با کیفیت آن است که از درختان راش با کیفیت وارداتی عرضه می گردد و باید بصورت ظریف و بدون گره باشند. میز جلومبلی ست این مبل نیز دارای منبت بسیار کمی می باشد که بیشتر بصورت همشکل مبل تولید می شوند.

کفش

مبل فرانسوی

با توجه به تغییر سلیقه مشتریان خرید مبل فرانسوی افزایش پیدا کرده است که قیمت مناسبتری نسبت به مبل سلطنتی داشته فروش آن در نمایشگاه های مبل در مدلهای گوناگون این مبل ساده و ابزاری را عرضه می نمایند. خرید مبل فرانسوی کم منبت بدلیل سادگی و عدم داشتن گل و بوته برجسته بخود گرد و خاک نمی گیرد و براحتی تمیز می گردد که این خود ویژگی مهم این مبل می باشد و با گسترش جمعیت و فرهنگ آپارتمان نشینی این استفاده از مبل ژونالی و کم منبت ظریف بسیار افزایش پیدا کرده است.

قابلیت ممتاز مبل فرانسوی ظرفیت کمی است که اشغال می کند در تولید این مبل بر اصل سادگی سعی شده است که باید حذف تاج و گوشواره اندازه مبل را کوچک می کنند و همچنین با حذف دسته های سه بعدی روتاری شده پر منبت که از مبل بیرون آمده در فضای مبل صرفه جویی می شود و براحتی در سالن کوچک منازل جای می گیرد.

در دسته های کاناپه این نوع مبل سعی شده تا با حذف دسته های متکایی با استفاده از دست چوبی ساده در استفاده از فضای محیط بهینه سازی شده است که بیشتر با پارچه های ساده برای زیر دسته و تکیه گاه مبل مورد استفاده قرار می گیرد. برای کف مبل معمولا از پارچه های گلدار استفاده می گردد تا ظاهر زیباتری داشته باشد.

کیفیت این مدل مبل نسبت به مدلهای دیگر بیشتر بوده زیرا در زمان تولید نیاز به دقت و ظرافت بیشتری نیاز دارد زیرا تولید مبل ابزاری بخاطر نداشتن منبت در چسباندن دو قطعه مانند تاج و پایه نیاز به قطعه ای سالم داشته و باید زیر و روی کار به هم متصل شده باشد و پیوستگی آن بهم متصل باشد که در مدلهای سلطنتی پر منبت نیازی به دقت نیست.

در مبل فرانسوی سعی می شود که از چوب سوپر راش گرجستان استفاده می شود و در کلاف داخلی آن سعی شده از نبشی راش و با کیفیت استفاده گردد. راحتی مبل باید به گونه ای باشد که زمانی که روی آن بنشینید از خستگی شما کاسته می شود. تجارت مبل ابزاری کم منبت افزایش چشمگیری داشته است و با تولید انبوه این محصول توانسته ایم این محصول را بصورت خام یا تکمیل شده به نمایشگاه ها و کارگاه تولیدی ارسال کنیم و بتوانیم با کیفیت بالا و هزینه تمام شده کمتر این کار را انجام دهیم.

مبل فرانسوی

قیمت مبل فرانسوی

چوب راش دارای رگه های چوبی است که برای رنگ قهوه ای بسیار زیبا بنظر می رسد و معمولا با پارچه چرمی قهوه ای یا تیره براحتی ست می گردد. تعداد نفرات مبل بصورت 7 یا 9 نفره عرضه می گردد که ست 9 نفره آن بصورت یک کاناپه و 4 مبل و 2 صندلی می باشد که برای ست 7 نفره می توانید 2 عدد صندلی یا مبل را کم کنید و میز جلو مبلی این محصول بصورت یک میز بزرگ مربع برای جلو میز است و دو عدد عسلی که در کنار مبل قرار می گیرد .

بررسی قیمت مبل فرانسوی می تواند شما را با مدلهای مختلف این محصول آشنا کند که با دارا بودن تنوع زیاد در بازار می توانید با خیال راحت این محصول را از طریق مجموعه ما پیدا کنید. قیمت این مبل نسبت به مدلهای پر منبت شلوغ گرانتر بوده زیرا در تولید آن نیاز به دقت و کیفیت بیشتر می باشیم.

وزن مبل فرانسوی نسبت به مبلهای دور دار بزرگ حجم کمتری دارد و باید استفاده از رنگ روشن می توان آنرا رنگ نمود و با پارچه روشن رویه کوبی می شود. مبل فرانسوی بخاطر ظاهری زیبا و شکیلی که دارد مناسب منازلی می باشد که می خواند در حین داشتن زیبایی از کیفیت بالای آن بتوانند استفاده کنند و با دسته های چوبیکه دارد براحتی از مهمانان پذیرایی کرد.

مجموعه ما در سالهای گذشته توانسته این محصول را بصورت تکمیل شده با سریکاری که انجام می دهند با قیمت مناسبی نسبت به تولید تکی آن در می آید. تجارت مبلمان یکی از حوزه صنعتی پر درآمد در کشور باشد که با ساخت و ساز مبلمان و تعویض مبلمان در پایان سال هر منزلی نیاز به مبل جدید با کیفیت دارند.

قیمت مبل فرانسوی

خرید مبل فرانسوی

کیفیت و خرید مبل فرانسوی را می توان به دو دسته تقسیم نمود که نوع اول مدل با کیفیت و آنتیک می باشد که معمولا قیمت بالایی دارند و قالب جدید که در بازار می آید با قیمت بیشتری فروخته می شود این مدل به تعداد کمی در بازار عرضه می شوند و بخاطر جدید بودن و کمیتی که دارد ولی مدل دوم مدلی است که به تعداد زیاد تولید می شود و با توجه به تولید با حجم بالا و بصورت سری کاری با هزینه کمتری تولید می شود و با افزایش تعداد هزینه قالب اولیه سرشکن شده و منجر به قیمت تمام شده کمتری خواهد داشت.

افزایش هزینه واردات  مبل فرانسوی سب شده که تولید از روی ژورنالهای مهم خارجی کپی برداری شده است که هزینه آن بسیار کمتر از قالب اصلی وارداتی می باشد و در بازار هم ممکن است مبل وارداتی با هزینه چندبرابری نسبت مبل بازاری عرضه می شود که اصلا جنبه اقتصادی ندارد.

فروش مبل فرانسوی

قیمت فروش مبل فرانسوی می تواند در بازار با دامنه قیمتی گوناگونی مشاهده شود که بطور مثال نمایشگاهی که در بالای شهر هست و هزینه مکان بالایی دارد نسبت به فروشگاه پایین شهر مجبور است قیمت بیشتری را دریافت کند تا بتواند هزینه های مکان را پرداخت کنند که با توجه به فروش آنلاین محصولات می توان با یک قیمت در هر شهری این محصول را تهیه کنید و فرقی نمی کند که در چه نقطه ای زندگی می کنید.

فروش مبل فرانسوی

برای ارتباط با کارشناسان فروش کافیست شماره تماستان را وارد کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود تا بتوانید از نکات قبل از خرید مبلمان فرانسوی مطلع گردید و با کیفیت بالای این محصول بتوانید تعداد بیشتری را با هزینه کمتر نسبت به خرید کمتر بپردازید و بتوانید براحتی تجارت مبلمان را در شهرخودتان انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.